Virtuaaliset Show-Näyttelyt

Kalenteri

  • Näyttelyiden anominen
  • Tulosten lähettäminen
  • Tulosarkisto
  • Vanhat kalenterit
  • Kieltolista

    Kalenteria päivitetty viimeksi 20.01.2020 klo 15:45

     

    PVM VIP Kutsu Vastuuhenkilö Avoimuus Lisätty Tulokset
    09.02.2020 06.02.2020 VSN harjoitusnäyttely VSN kaikki rodut, piirretyt, käyttöluokat 20.01. -
    01.02.2020 29.01.2020 Kurjenpesä Lissu T. Piirretyt ktk-kelvottomat 20.01. -
    31.01.2020 29.01.2020 Adina Jannica she 20.01. -
    31.12.2019 20.12.2019 Hiivurin Suomenhevoset enna sh 07.12. TT
    28.12.2019 26.12.2019 Adina Jannica täysi- ja lämminveriset 15.12. -
    26.12.2019 21.12.2019 Bogård VP sh 12.12. TT
    21.12.2019 19.12.2019 Lallybroch sarqquu kwpn, old, hann & täysiveriset 03.12. -
    18.12.2019 16.12.2019 Alondra Amanda rhld, old + rats.luokat (pv) 01.12. TT
    16.12.2019 14.12.2019 Kaihovaara Hazel Piirretyt ktk-kelvottomat 01.12. TT
    16.12.2019 12.12.2019 Lallybroch sarqquu hann, old, trak, westf 27.11. -
    13.12.2019 09.12.2019 Delmenhorst sarqquu pre, budj, at, qh & muut harv 27.11. -
    03.12.2019 01.12.2019 Adina Jannica nvh, harv.ponit, piirretyt harv. 22.11. TT
    02.12.2019 30.11.2019 Adina Jannica conn,nf 21.11. TT
    01.12.2019 29.11.2019 Adina Jannica sh, myös piirretyt 22.11. TT
    29.11.2019 27.11.2019 Ratsutalli Lilja Viveka ravurit lv/sh/kv/b 31.10. TT
    27.11.2019 25.11.2019 Alondra Amanda old, rhld, westf + rats.luokka (pv) 12.11. TT
    24.11.2019 19.11.2019 Delmenhorst sarqquu trak, holst, sf 02.11. TT
    22.11.2019 19.11.2019 Ionic Sirpa Harvinaiset rodut 31.10. TT
    20.11.2019 15.11.2019 Lallybroch sarqquu pv 31.10. TT
    16.11.2019 14.11.2019 Kaihovaara Hazel Piirretyt (pv) 31.10. TT
    25.10.2019 21.10.2019 Lallybroch sarqquu westf, holst, hann 06.10. TT
    22.10.2019 20.10.2019 Valokylän Talli Humutin sh 26.09. TT
    20.10.2019 14.10.2019 Maybeck Stud VP sh 01.10. TT
    18.10.2019 11.10.2019 Maybeck Stud VP sh 01.10. TT
    06.10.2019 03.10.2019 VSN Tuomarinäyttely VSN avoinna vain tuomareille 19.09. peruttu
    21.09.2019 17.09.2019 Lallybroch sarqquu conn, nf 02.09. TT
    21.09.2019 17.09.2019 Navaja sarqquu sh + kasvattajaluokka 02.09. TT
    26.08.2019 23.08.2019 Originals sarqquu sh (työhevoset) 12.08. TT
    26.08.2019 23.08.2019 Lallybroch sarqquu pv 12.08. TT
    03.08.2019 31.07.2019 Adina Jannica harvinaiset hevoset 22.07. TT
    28.07.2019 24.07.2019 Lallybroch sarqquu pv 03.07. TT
    21.07.2019 19.07.2019 Turmeltaja dookie sh 03.07. TT
    30.06.2019 28.06.2019 Adina Jannica pv 15.05. TT
    28.06.2019 26.06.2019 Ionic Sirpa Ranskalaiset rodut 28.05. TT
    07.06.2019 05.06.2019 Huvitus Sorel minishe 22.05. TT
    05.06.2019 03.06.2019 Huvitus Sorel she 22.05. TT
    31.05.2019 29.05.2019 VSN Tuomarinäyttely VSN vain tuomareille 15.05. TT
    31.05.2019 29.05.2019 Adina Jannica rp 16.04. TT
    25.05.2019 23.05.2019 Lily's Trotters Viveka ravurit lv/sh/russ 01.05. TT
    22.05.2019 15.05.2019 Maybeck Stud VP she 01.05. TT
    12.05.2019 10.05.2019 Kaihovaara Hazel sh 28.04. TT
    12.05.2019 10.05.2019 Valyrian Shetlands EmmiN. (mini)she 22.04. TT
    05.05.2019 03.05.2019 Ionic Sirpa Brittein saarten rodut (erit. harvinaiset) 09.04. TT
    21.04.2019 14.04.2019 Riimuvaara Jenny sh + kasvattajaluokka 03.04. TT
    21.04.2019 19.04.2019 Turmeltaja dookie sh (joilla ei aikaisempaa näyttelymenestystä/eivät ole jo ktk-kelpoisia) 31.03. TT
    17.04.2019 10.04.2019 Oldfinion Dressage yersinio old, trak 31.03. TT
    15.04.2019 11.04.2019 Winterhold sarqquu pv 31.03. TT
    03.04.2019 31.03.2019 Adina Jannica russit 18.03. TT
    31.03.2019 29.03.2019 Adina Jannica welsh C-D (piirretyt+käyttöluokat kaikki sektiot) 23.02. TT
    19.03.2019 17.03.2019 Ionic Sirpa budj, tersk, RBSH, vrh 23.02. TT
    18.03.2019 16.03.2019 Ristikallio reibili sh + piirretyt & kasvattajaluokka 03.03. TT
    28.02.2019 24.02.2019 VSN Tuomarinäyttely VSN vain tuomareille 01.02. TT
    28.02.2019 26.02.2019 Adina Jannica welsh A+B 27.01. TT
    25.02.2019 23.02.2019 Norrgård VP Shire, työp. sh 10.02. TT
    23.02.2019 21.02.2019 Ristikallio reibili sh 10.02. TT
    16.02.2019 13.02.2019 Decnen Virtuaaliset Decne 19.01. TT
    14.02.2019 11.02.2019 Riimuvaara Jenny sh (myös kasvattajaluokka) 27.01. TT
    12.02.2019 06.02.2019 Decnen Virtuaaliset Decne ravurit 22.01. TT
    10.02.2019 06.02.2019 Harmony Sporthorses Amy poni-, sh-, pv-kasvattajaluokat 23.01. TT
    09.02.2019 07.02.2019 Penrose Shires V. Penrose harv. kv, kasvattajaluokka 23.01. TT
    06.02.2019 03.02.2019 Decnen Virtuaaliset Decne sh, she 19.01. TT
    31.01.2019 29.01.2019 Adina Jannica she 19.01. TT
    19.01.2019 17.01.2019 Ionic Sirpa USA:laiset ratsurodut 02.01. TT
    07.01.2019 05.01.2019 Maybeck Stud VP she 29.12. TT