takaisin talille
Info | Rajoitukset |
VIP 14.08.2018 | Yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa |
Vastuuhenkilönä sarqquu (VRL-04374) | Yhdeltä ratsastajalta enintään 4 hevosta/luokka |
Kilpailut järjestetää Priton Budyonnys (PRIT4384) | Yksi hevonen voi osallistua 2 luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan. |
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla. |
Osallistuminen | Osallistumismuoto |
Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen sarqquuu@gmail.com | Luokka nro. (rv) |
Osallistumiset otsikolla Priton KRJ111-120 | Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus |
VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. | Väärin ilmoittuneet hylätään ilman ilmoitusta! |
Luokat |
1. Vaativa B |
2. Vaativa B |
|
Osallistujat
1. Vaativa B
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
2. Shannon. (VRL-05645) - Polina MJA VH18-003-0100
3. jodochus (VRL-01544) - Masterway
4. Desmi (VRL-14548) - Kuninkaansurma
5. jodochus (VRL-01544) - ML Marines VH12-031-0517
6. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
7. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Patrycja VH18-003-0073
8. Ireth (VRL-03777) - Abd Karim al Namys ox
9. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913
10. dookie (VRL-04373) - Chalda Fair VH17-066-0047
11. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
12. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
13. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387
14. Ireth (VRL-03777) - Meriem al Namys ox
15. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
16. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063
17. Marcus L. (VRL-08204) - Tadeo v.d. Zelos VH18-031-0124
18. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942
19. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton
20. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
22. Enni (VRL-09601) - WW Windholm
23. Ireth (VRL-03777) - Zainab al Namys ox
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko
25. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie
26. jodochus (VRL-01544) - Kenturio
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja
28. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110
29. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
30. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
31. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro
32. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
33. JP (VRL-01948) - White December
34. Shannon. (VRL-05645) - Primo Sarad VH17-003-0018
35. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052
36. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342
37. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005
38. JP (VRL-01948) - Alathea
39. jodochus (VRL-01544) - Kosmonavt
40. Desmi (VRL-14548) - Sinnamoni
2. Vaativa B
1. Ireth (VRL-03777) - Abd Karim al Namys ox
2. dookie (VRL-04373) - Chalda Fair VH17-066-0047
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kosahdus VH17-018-1299
4. Vibaja (VRL-00727) - Rosegarden's Sahrotaar VH18-031-0052
5. JP (VRL-01948) - Rosie Cotton
6. Shannon. (VRL-05645) - Eligiusz al Braqa VH18-003-0061
7. sarqquu (VRL-04374) - Mallasarpa VH15-018-2342
8. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
9. JP (VRL-01948) - White December
10. JP (VRL-01948) - Rosenhof Rubie
11. Desmi (VRL-14548) - Taivasvarjelus
12. JP (VRL-01948) - Alathea
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
14. jodochus (VRL-01544) - Kosmonavt
15. Desmi (VRL-14548) - Liljan Rosmariina
16. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387
17. Marcus L. (VRL-08204) - Tadeo v.d. Zelos VH18-031-0124
18. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Patrycja VH18-003-0073
19. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063
20. sarqquu (VRL-04374) - Belgrave Idria VH17-027-0005
21. Vibaja (VRL-00727) - Escorant Libelle VH18-021-0078
22. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110
23. jodochus (VRL-01544) - Kenturio
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro
25. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
26. Vibaja (VRL-00727) - Aurinkokuningatar VH17-018-1942
27. Ireth (VRL-03777) - Meriem al Namys ox
28. dookie (VRL-04373) - Merkitön Meurik VH18-018-1218
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
30. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864
31. Shannon. (VRL-05645) - Primo Sarad VH17-003-0018
32. Enni (VRL-09601) - WW Windholm
33. sarqquu (VRL-04374) - Lehtikullan Napero VH15-018-1913
34. Shannon. (VRL-05645) - Polina MJA VH18-003-0100
35. jodochus (VRL-01544) - Masterway
36. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
37. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Sairaankuuma VH18-018-0067
38. Desmi (VRL-14548) - Wiherkankaan Lumimyrsky
39. jodochus (VRL-01544) - ML Marines VH12-031-0517
40. Ireth (VRL-03777) - Zainab al Namys ox